Český den proti rakovině 16. 5. stále ještě hledá dobrovolníky!

Máte chuť podpořit letošní Český den proti rakovině a pomoci ve středu 16. května s nabízením kytiček a rozdáváním letáčků o prevenci nádorových onemocnění? Pak je nejvyšší čas se ozvat, abychom Vám stihli včas kytičky doručit!

Největší nedostatek dobrovolníků hlásí Mariánské Lázně, Štětí, Vrchlabí, Kraslice, Dvůr Králové, Tachov, Rakovník a Písek, ale přihlásit se můžete odkudkoli, budeme rádi 🙂

Váháte, máte strach, zda to zvládnete? Nebojte se, všechno je jednodušší, než se na první pohled zdá, a noví dobrovolníci jsou většinou opravdu příjemně překvapení.

Lidé sbírku dobře znají a důvěřují jí. Cena kytičky je pouze 20 Kč, dárci rádi přispívají a sami často prodejce vyhledávají. Kromě počáteční odvahy a iniciativy Vás dobrovolnictví nic nestojí, za kytičky předem neplatíte a neprodané nám vracíte po sbírce zpět.

A věřte, že zažít na vlastní kůži ty příjemné pocity, že jste se i Vy podíleli na úspěchu této celonárodní sbírky a aktivně pomohli v boji proti rakovině, opravdu stojí za to!

Přihlásit se můžete kdykoli na telefonu 603 546 116 nebo e-mailu jana.mauleova@arcadia.cz. Případné dotazy nebo nejasnosti Vám samozřejmě rádi zodpovíme.

Těšíme na všechny nové spolupracovníky!