Trigama připravila pro Ligu proti rakovině a Český den proti rakovině 2018 další novinky v oblasti IT

Novinky v IT

Náš IT partner Trigama International nám připravil pro letošní ročník Českého dne proti rakovině opět řadu IT novinek.

Jednou z největších novinek je nová webová prezentace Ligy proti rakovině. Ta prošla kompletní grafickou přeměnou, optimalizací kódu a také optimalizací pro uživatele, takže doufáme, že se vám nyní na stránkách budou lépe hledat potřebné informace a budete se na nich lépe orientovat. Neváhejte nám k novým stránkám zaslat zpětnou vazbu, například přes Facebookový profil Ligy proti rakovině.

Drobných grafických a uživatelských úprav se dočkala i tato webová stránka Českého dne proti rakovině a mobilní aplikace Den proti rakovině pro Android a iOS.

Další velkou novinkou pro letošní rok je Preventivní kalendář, který je prozatím vytvořen v aplikaci Den proti rakovině pro Android. Do budoucna se počítá i s jeho webovou verzí a se začleněním do iOS. V tomto kalendáři se vám po vyplnění pohlaví a ročníku narození zobrazí seznam všech doporučených preventivních prohlídek, které byste měli v jednotlivých letech absolvovat (a můžete si prohlédnout i minulé roky, abyste si ověřili, zda jste nějakou důležitou prohlídku nezmeškali). Máte možnost si také zadat svou e-mailovou adresu na kterou vám poté budou chodit vždy začátkem roku připomenutí všech preventivních prohlídek pro aktuální rok. Nejbližší prohlídky budete moci v obou případech také vyexportovat a vložit do svých kalendářů (testováno to bylo pro Google kalendář, kalendář Microsoft Outlook, kalendáře v iOS zařízeních i v kalendáři Mozilla Thunderbird).

Samozřejmě i nadále jsou všechny webové prezentace i mobilní aplikace propojeny s našimi sociálními sítěmi, a i letos si můžete prostřednictvím DMS pořídit e-kytičku, kterou si v den Českého dne proti rakovině (letos 16. 5. 2018) budete moci připnout na svůj Facebookový profil.

Preventivní kalendářMapa prodejců